Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt WIŚNICZ N DM-6292 N - Projekt Witam jaka cena pro jektuDM-6292 N cena
Autor: Odp. Ostatnia:
Bb 1 2023-10-23 11:48:21
Projekt WIŚNICZ N DM-6292 N - zmiany Witam. Nie ukrywam że pare zmian wprowadziłam na projekcie tak dla nas. W związku z tym mam pytań więcej niż jedno i najlepiej jakbym wysłała do Państwa rysunek na maila z naniesionymi zmianami. Czy są one bezproblemowe czy jednak będą coś kosztować. Z góry dziękuje za odpowiedź.
Autor: Odp. Ostatnia:
Anna Duraj 1 2019-04-11 12:56:26
Projekt WIŚNICZ N DM-6292 N - ogrzewanie witam jestem bardzo zainteresowana tym projektem ale mam pytanie. czy gdy zmienię sposób ogrzewania tego domu z gazowego na paliwo stałe ( ekogroszek) musze dokonać zmian w projekcie jeśli chodzi o wielkość kotłowni??
Autor: Odp. Ostatnia:
Magda 1 2019-02-07 20:34:44
Projekt WIŚNICZ N DM-6292 N - zmiany do projektu podoba mi się bryła oferowanego tutaj projektu domu z gankiem od boku. Jednak wolałbym dom o mniejszej powierzchni użytkowej o około 10m2. Na parterze budynku chciałbym zrezygnować z pokoju, i pomniejszyć łazienkę usuwając prysznic-bez pokoju wydaje mi się zbędny. Powiększyć natomiast chciałbym kot ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Mateusz 1 2018-11-06 07:18:55
Projekt WIŚNICZ N DM-6292 N - Wiśnicz N Właśnie zdecydowałam się na ten projekt.Klasyka. Wtopi się w zieleń. Mam nadzieję, że w 2017 zmieszczę się w kosztach sprzed paru lat.
Autor: Odp. Ostatnia:
Kinga 0
Dodaj nowy temat